Cif Power and Shine čistiaci prostriedok na kuchyne 750ml

2,59 €
Nie je skladom
Kód: 768
Keď je mastnota skutočne odolná, majú niektoré čistiace prostriedky problém do nej preniknúť a dôkladne ju odstrániť. Unikátne odľahčené zloženie nového čistiaceho spreja Cif Power & Shine Kuchyňa s obsahom olejov z pomaranča a mandarínky začne okamžite prenikať odolnou mastnotou dokonca už pri prvom zotretí handričkou. Po použití zanechá čistené povrchy krásne žiarivé. Vaša kuchyňa tak razom ožije. Aby ste dosiahli 100% odstránenie odolnej mastnoty bez šmúh, nastriekajte na čistený povrch, nechajte pôsobiť niekoľko sekúnd a zotrite vlhkou handričkou. Pri veľmi znečistených povrchoch nechajte pôsobiť niekoľko minút a potom zotrite.

Keď je mastnota skutočne odolná, majú niektoré čistiace prostriedky problém do nej preniknúť a dôkladne ju odstrániť.

Unikátne odľahčené zloženie nového čistiaceho spreja Cif Power & Shine Kuchyňa s obsahom olejov z pomaranča a mandarínky začne okamžite prenikať odolnou mastnotou dokonca už pri prvom zotretí handričkou. Po použití zanechá čistené povrchy krásne žiarivé. Vaša kuchyňa tak razom ožije.

Aby ste dosiahli 100% odstránenie odolnej mastnoty bez šmúh, nastriekajte na čistený povrch, nechajte pôsobiť niekoľko sekúnd a zotrite vlhkou handričkou. Pri veľmi znečistených povrchoch nechajte pôsobiť niekoľko minút a potom zotrite.